סיור ונסיעה לאתיופיה

חברת הטיולים הטובה ביותר באתיופיה

Aone Ethiopia Tours. הוא אחד ממפעילי הסיורים הטובים ביותר באתיופיה המתמחה בסיורים היסטוריים ותרבותיים באתיופיה.
אתה .
יש לנו ניסיון רב שנים בשירות תיירים ישראלים, אנו מאמינים שהטיול של הלקוח שלנו צריך להיות בלתי נשכח באמת, אז אנחנו עובדים קשה בשביל זה, מדריכי הטיולים הידידותיים דוברי העברית והנהגים המנוסים עם הרכבים הכי טובים שלנו הופכים את ההרפתקה האתיופית שלך פעם אחת בחיים זְמַן.

חבילות הסיור המיוחדות שלנו

 • סיור היסטורי לצפון אתיופיה החל מ-4 ימים ומעלה כולל לליבלה, גונדר, אקסום, כנסיות תיגראי עתיקות, מפלי הנילוס הכחול, סיור בהרי בהירדר וסמיאן.
• סיור תרבותי לעמק אומו בוהה מ-4 ימים ומעלה כולל ארבמינץ’, כפר דורזה, כפר קונסו, כפר האמר, שבט Dasenech, שבט מורסי ועוד.
• סיור הרפתקאות לשקע דנקיל החל מ-2-4 ימים כולל הר הגעש ארט על, דאלול, אגם אסל, שיירות גמלים ואגם אפדרה (בהתאם לבקשתכם נשלב את סיור דנקיל עם סיורים היסטוריים)
• סיורי טבע וצפרות לפארק הלאומי הרי בייל החל מ-4 ימים ומעלה (בהתאם לבקשתכם נשלב את הסיור עם עיירת הקודש העתיקה הרר כולל האכלת צבועים)
• אם יהיו לכם יותר מ-10 ימים הצוות המקצועי שלנו יכין עבורכם מסלול משולב לחוות את כל פינת אתיופיה.

למה בוחרים בנו?

1. מומחיות מקומית: עם היכרות מעמיקה עם אתיופיה. אנו מעסיקים מדריכים בעלי ידע שיכולים להציע תובנות על היסטוריה, תרבות וחיות בר.
2. מסלולי טיול מותאמים אישית: אנו מתאימים חוויות בהתאם לתחומי העניין וההעדפות שלך. בין אם אתם מחפשים אתרים היסטוריים, מפגשים עם חיות בר או טבילות תרבותיות, אנו מעצבים מסלול טיול מותאם אישית.
3. תיירות אתית ואחראית: שיטות תיירות בת קיימא הן חיוניות. כחברת הטיולים הטובה ביותר באתיופיה. אנו אחראים לשימור הסביבה, מעורבות קהילתית ויחס הוגן לתרבויות מקומיות.
4. שירותים כלול: מהעברות לשדה התעופה ועד למקומות לינה ופעילויות, מפעיל הטיולים האידיאלי מנהל כל פרט, ומאפשר לך להתמקד בהנאה מההרפתקה שלך.

Aone Ethiopia Tours, איכות מעולה

1. אנו ידועים במסלולי טיול מותאמים, מדריכים יוצאי דופן ושיטות עבודה ברות קיימא על ידי הענקת חבילת הסיור ההיסטורי הטובה ביותר לאתיופיה
2. אנו מתמחים בהרפתקאות וחוויות תרבותיות, עם התמקדות בתיירות אחראית לביקור באתיופיה טיולי עמק אומו
3. אנו מציעים חבילות מגוונות המכסות היבטים היסטוריים, חיות בר ותרבותיות על ידי החבילות הטובות ביותר שלנו לסיור באתיופיה
4. אנו זוכים להכרה על ידי חוויות תרבותיות ויוזמות מעורבות בקהילה.

צאו למסע באתיופיה בביטחון על ידי בחירת מפעיל הטיולים הטוב ביותר. בין אם אתם חוקרים כנסיות עתיקות חצובות בסלע בלליבלה, מטיילים בהרי סימיאן, או מגלים את התרבויות התוססות של עמק האומו, מפעיל בעל מוניטין ישדרג את החוויה שלכם, וישאיר אתכם עם זיכרונות יקרים מארץ יוצאת דופן זו.

סיור ונסיעה לאתיופיה עם חברת הטיולים הטובה ביותר באתיופיה אנחנו מבוססים באדיס אבבה אתיופיה

לחץ כאן כדי לבדוק את חבילות הסיור באתיופיה שלנו.

האיכות הכי טובה שלנו
1. מומחיות מקומית: יש לנו ידע מעמיק בסיורים באתיופיה, אנו שוכרים מדריכים בעלי ידע שיכולים לספק תובנות לגבי היסטוריה, תרבות וחיות בר.
2. מסלולים מותאמים אישית: אנו ניצור מסלול מותאם אישית הכולל אתרים היסטוריים של אתיופיה, סיורי חיות בר באתיופיה וסיורי תרבות בדרום עמק אומו אתיופיה. אנו ידועים במסלולי הטיול המותאמים אישית שלנו, במדריכים המעולים ובמתן מיטב חבילות הסיור ההיסטוריות והתרבותיות לאתיופיה.
3. תיירות אתית ואחראית: אנו אחראים לשימור הסביבה ומעורבות קהילתית, אנו תורמים מכל הזמנה ומחזירים לקהילה מאלה שאנו נותנים תרומה לבניית בית ספר בדרום עמק אומו ואנחנו עובדים על הגנת הסביבה באזור לליבלה .
4. שירותים מקיפים
• מהעברות לשדה התעופה ועד למקומות לינה ופעילויות, מפעיל הטיולים האידיאלי שלך ידאג לכל פרט בחבילות הטיולים שלך באתיופיה, כך שתוכל להתמקד בהנאה מההרפתקה שלך באתיופיה,

חבילות הטיולים המיוחדות שלנו לאתיופיה הן חבילת הטיולים ההיסטוריים הבאים לאתיופיה, סיור עמק אומו באתיופיה, סיורי הרר, סיורי יום באדיס אבבה, סיור הרפתקאות לשקע דנקיל, טיולים רגליים וטרקים להרי בייל, טיולים רגליים וטרקים להרי סמיאן, סיורים אקולוגיים ו שכירת מכונית.

דברים שכדאי לדעת לפני נסיעה לאתיופיה

1. האם אני צריך להוציא ויזה לפני יציאה לאתיופיה?
לא, תיירים ממדינות כמו אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, אירלנד, ישראל, איטליה, יפן, דרום קוריאה, כווית, לוקסמבורג, מקסיקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, רוסיה, דרום אפריקה, ספרד, שבדיה, שוויץ, בריטניה וארצות הברית יכולות לקבל אשרת תייר עם ההגעה לנמל התעופה הבינלאומי אדיס אבבה בולה. העלות היא 82 דולר לשהייה של 30 יום. נדרש דרכון בתוקף עם תוקף של 6 חודשים לפחות. אפשרות לוויזה מקוונת זמינה גם בכתובת https://www.evisa.gov.et.

2. איך הרכבים?
כל הרכבים מעל דגמי 2015 ובמצב מצוין. מיני-אוטובוסים של Toyota Hiace משמשים לסיורים בעיר וכבישים חלקים, בעוד טויוטה 4WD Land Cruisers עם מיזוג אוויר משמשים לטיולי שטח. הנהגים עברו הכשרה, מוסמכים בתיירות, תחזוקת רכב ודוברי אנגלית.

3. מה לקנות באתיופיה?
יצירות אמנות, בגדי תרבות בעבודת יד, תכשיטי תרבות, קפה קלוי ומזכרות אחרות המייצגות את אתיופיה הן רכישות פופולריות. תהנה משא ומתן בשווקים של אתיופיה, מה שהופך את חווית הקנייה למהנה.

4. איזו חברת תעופה טסה לאתיופיה?
אתיופיאן איירליינס מומלץ לקבל הנחות בטיסות הפנים. חברות תעופה אחרות טסות גם לאדיס אבבה כמו Emirates, Qatar Airways, Fly Dubai, Lufthansa, Turkish Airlines, Kenya Airways, ועוד.

כתובת

aonetourandtravel@gmail.com
WhatsApp +251 911 465 672

Scroll to Top